back to top
24.5 C
Tirana
E martë, 16 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Galoçka Jakovljeva Xhugashvili

Stalini, Mozarti dhe Maria Judina (Pjesa e Gjashtë)

Stalini, Mozarti dhe Maria Judina (Pjesa e Gjashtë) (poemë nga Jevrem Berkoviç) Përktheu Lazër Radi – 1989 Galoçka Jakovleva Xhugashvili shkatërron identitetin e vet Kjo asht historia e Galoçka Jakovljeva...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.