back to top
20.5 C
Tirana
E hënë, 15 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Galileo Galilei

A ishin komunistat “vllaznit tanë”? Po, por ata i vranë vëllezërit e tyre! nga Aleks Kapllaj

A ishin komunistat “vllaznit tanë”? Po, por ata i vranë vëllezërit e tyre! nga Aleks Kapllaj Kur filozofi Padër Anton Harapi i tha Xhafer Devës se “edhe...

Ulkonja dhe bijtë e vet… Zef Pllumi (Rrno vetëm për me tregue 3)

Ulkonja dhe bijtë e vet... Zef Pllumi: Rrno vetëm për me tregue (pjesë të zgjedhuna 3)   Shoh se Paulinin po e zbrisnin shkallve. Ai trup...

Në kërkim të kohës së humbur nga Prof. Ylli Popa (1990)

  Ky shkrim i Profesor Popës që u botua në dy numra të “Zërit të Popullit”, gazetë e njohur si terroriste dhe gjakatare... ishte shenja...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.