back to top
31.5 C
Tirana
E martë, 25 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Galeria e Arteve

Në vend të lamtumirës – nga Eleni Laperi

Në vend të lamtumirës nga Eleni Laperi E kam njohur Maks Velon në vitin 1967, kur isha student e vitit të parë në Institutin e...

Kur Kol Idromeno… pikturonte “Motrën Tone” Abaz Hodo

Kur Kol Idromeno... pikturonte “Motrën Tone” nga Abaz Hodo “Në kohën kur u realizua portreti, as motra Tone, as vetë Idromeno nuk e dinin se po...

Rrekje për të hyrë në shpirtin piktorik të Arben Shirës… Jozef Radi

Rrekje për të hyrë në shpirtin piktorik... të Arben Shirës... nga Jozef Radi Arben Shirën nuk e njoh, por bota virtuale na ka bërë miq, dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.