back to top
24.5 C
Tirana
E martë, 16 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gadishullin Ballkanik

Eqrem Çabej Mbi tezën Ilire dhe Pellazge

Eqrem Çabej Mbi tezën Ilire dhe Pellazge Vështrime mbi prejardhjen e popullit shqiptar dhe të gjuhës së tij.1) Kur shtrohet problemi i burimit të një populli, ai...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.