back to top
33.5 C
Tirana
E shtunë, 20 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Francis Bacon

Kush ishte Pierre Seghers: Babai im shpirtëror në Paris? – nga Skënder Sherifi

Kush ishte Pierre Seghers: Babai im shpirtëror në Paris? nga Skënder Sherifi Ka tri dekada që publiku shqiptar më ka ndjekur me botimet e mia nëpër...

Francis Bacon (1561-1626) – Konflikti i Dashnisë

“Asht e pamundun me u dashurue, e me qenë njiherit i urtë dhe i mençun!”

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.