back to top
22.5 C
Tirana
E diel, 21 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Franceso Sansovino

“Beteja e parë e Pollogut (22 prill 1453)” – nga Paulin Z. Zefi

"Beteja e parë e Pollogut (22 prill 1453)" nga Paulin Z. Zefi *Fitoret e njëpasnjëshme që arriti Gjergj Kastrioti-Skënderbeu në Krujë (1450), në Modricë dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.