back to top
21.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Foreign Office

Një kujtim për një kolos dhe mik të shqiptarëve Sir Reginald Hibbert (1922 – 2002) – nga Daut Dauti ⁠

Një kujtim për një kolos dhe mik të shqiptarëve Sir Reginald Hibbert (1922 - 2002) nga Daut Dauti ⁠ ⁠ Në vitin 1993 në Tiranë bleva librin: “Lufta...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.