back to top
10.5 C
Tirana
E diel, 21 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Foleja e Grenxave

Foleja e Grenxave dhe Kushtrimi i të Parëve nga Gjergj Hani

Foleja e Grenxave dhe Kushtrimi i të Parëve nga Gjergj Hani Mjaftoi një video, që portali "Syri.net" solli në kujtesën e çalë të shqiptarëve demokratë, për...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.