back to top
20.5 C
Tirana
E hënë, 15 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Flutra Malo

Nji kangë burgu… dhe tragjedia shqiptare e vllavrasjes

Nji kangë burgu… Dhe tragjedia shqiptare e vllavrasjes Ata ishin një grup prej pesë shkodranësh, në burgun e tmerrshëm të Burrelit, të gjithë të burgosun politikë,...

Sa e lehtë të shkruash për Vaçe Zelën…

Sa e lehtë të shkruash për Vaçe Zelën... Përzgjedhje nga shënime të ndryshmë Muret e Fb U.S. Embassy-Tirana Sot, Shqipëria humbi një nga këngëtaret e saj më...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.