back to top
28.5 C
Tirana
E premte, 19 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Fjala e Fundit

Fjala e fundit e Padër Anton Harapit

Fjala e fundit e Padër Anton Harapit At Anton Harapi ka lindur në 05.01.1888, dhe u var në litar në 20.02.1946, nga komunistët, nga po...

Eni të vajtojmë Shqipërinë – nga Havzi Nela (fragment poeme)

  Fjalët e fundit të Havzi Nelës para se të varej: “I keq kam qenë dhe ashtu po shkoj. Të këqijat e mia i mora...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.