back to top
31.5 C
Tirana
E diel, 14 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Filozofia

Immanuel Kant – Për Paqen e Përjetshme (filozofi)

Traktat filozofik Përktheu nga origjinali gjermanisht duke e krahasuar njëkohësisht edhe me përkthimet në anglisht, italisht dhe frëngjisht: Gaqo Karakashi Tiranë 2013 - Titulli i...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.