back to top
22.5 C
Tirana
E hënë, 24 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Fieri

Nata e gjatë e 20 viteve… Jozef Radi

Nata e gjatë e 20 viteve... rrefim nga Jozef Radi në kujtim të dy shokëve të mi të fëminisë dhe ushtrisë, Ndoc Vokrrit dhe Kujtim...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.