back to top
14.5 C
Tirana
E premte, 24 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Feti Rugji

Fshati Sebep i Sazanit dhe lidhjet e tij me Dukatin – nga Xhelo Petoshati

Fshati Sebep i Sazanit dhe lidhjet e tij me Dukatin nga Xhelo Petoshati (Kujtime të babait tim, ish Komandant i Artilerisë Ajrore në Sazan, nga 1957-1963) Fshati Sebep Emrin e...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.