back to top
23.5 C
Tirana
E diel, 14 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Faik Gjyshja

Tragjedia në tragjedi rrëfim nga Lek Pervizi

Libri “Në rrathët e Ferrit” asht nji dëshmi e masakrave dhe e padrejtësive të pësueme nga të burgosunit e të internuemit politikë shqiptarë, në...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.