back to top
10.5 C
Tirana
E diel, 21 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Fadil L. Curri

Misteriozi… tregim nga Fadil L. Curri

Misteriozi Tregim nga Fadil L. Curri Luftërat e fundit sikur më shumë hoqën shpirtëra njerëzish se jetët e tyre. Edhe në kryeqytetin tonë ishte e...

Fjalori i demagogjisë nga Fadil L. Curri – Diktatori dhe kok(rr)at

Fjalori i demagogjisë nga Fadil L. Curri Diktatori dhe kok(rr)at Thuaj diktator, censor, inkuizitor, homonime veprimi janë. Ky lloj njeriu i babëzitur për lavd e pushtet...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.