back to top
11.5 C
Tirana
E premte, 24 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Fabian Zhilla

Majta apo djathtas – si orientohemi sot? – Editorial Revista Medius – 8

Majta apo djathtas - si orientohemi sot? Revista Medius - 8 Medius 8 vjen përpara publikut me disa pyetje dhe analiza që rrekin të shpjegojnë kufijtë...

“Medius”, një udhë komunikimi dhe për komunikimin – Redaksionali i Pare

“Medius”, një udhë komunikimi dhe për komunikimin Medius është revistë e re që në numrin e parë ka sjellë këndvështrime rreth dhunës, në plane shumdimensionale:...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.