back to top
31.5 C
Tirana
E diel, 14 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

“Enigma"

Enigma – nga Muçi Xhepa

Enigma nga Muçi Xhepa Janar 1975. Dimër i akullt. Ditë e zymtë. Ora tre pasdreke duket si të ketë trokitur mbrëmja. Re të zeza shiu kanë...

Origjina dhe simbolet e flamurit Shqiptar nga Maksim Zotaj

Origjina dhe simbolet e flamurit Shqiptar nga Maksim Zotaj "Flamuri Shqiptar ashtu si dhe gjuha e tij, kanë karakter kozmik, andaj ai duket se është po...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.