back to top
10.5 C
Tirana
E diel, 21 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Ema Andrea

Qendra MEMO dhe beteja e së vërtetës “lakuriqe“… nga Gjon Radovani

Qendra MEMO dhe beteja e së vërtetës “lakuriqe“... nga Gjon Radovani Ditën e martë, në mbrëmjen e 3 korrikut, në ambientet e së famshmes “Shtëpi e...

Aktorja Ema Andrea dedikim kryeministrit Rama…

Aktorja Ema Andrea dedikim kryeministrit Rama... Aktorja e mirënjohur Ema Andrea i ka kushtuar një status në facebook Kryeministrit Edi Rama, në lidhje me ftesën...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.