back to top
20.5 C
Tirana
E hënë, 15 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Elita e rreme e Diktaturës

Elita e rreme e diktaturës – nga Elona Caslli –

Elita e rreme e diktaturës nga Elona Caslli Sipas mendimit tim, fjala diktaturë dhe fjala elitë nuk mund të qëndrojnë bashkë. Nëse Shqipëria gjatë diktaturës, do...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.