back to top
10.5 C
Tirana
E diel, 21 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Elanye Papulias

Memorandumi i Vasa Çubriloviç “Dëbimi i shqiptarëve” dhe Axhenda Soros

Memorandumi i Vasa Çubriloviç “Dëbimi i shqiptarëve” dhe Axhenda Soros A është Axhenda Soros për Rrënimin, Falimentimin dhe Shpopullimin e Shqipërisë veç vazhdimi në një...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.