back to top
10.5 C
Tirana
E diel, 21 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Eduard Krebsbach

Një shënim mbi krimet dhe faljen – nga Avis Gjyshja

Një shënim mbi krimet dhe faljen nga Avis Gjyshja Bedri Spahiu në opinionin tim, ka qenë një vrasës i krahasueshëm me ata të kampeve të...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.