back to top
28.5 C
Tirana
E shtunë, 18 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Edouard de Laboulaye

Statuja e Lirisë – Simboli i New Yorkut dhe i Shteteve të Bashkuara – 28 tetor 1886

Statuja e Lirisë Simbol i New Yorkut dhe i Shteteve të Bashkuara 28 tetor 1886 Monumenti simbolik i New Yorkut, u përurua më 28 tetor...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.