back to top
23.5 C
Tirana
E diel, 14 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

"Dosja 135"

Të vërtetën tonë duhet ta themi, ta tregojmë çiltërsisht… – nga Ahmet Premçi

Të vërtetën tonë duhet ta themi, ta tregojmë çiltërsisht…* nga Ahmet Premçi Doli nga shtypi libri "Dosja 135". Ky libër përmban dokumete arkivore dhe referenca, mbi format dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.