back to top
20.5 C
Tirana
E hënë, 15 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

"Don Minozzi"

Murgesha Shqiptare – simbol i tragjedisë italiane të tërmetit në Amatrice

Tërmeti në Italinë Qendrore Prej 20 vitesh që jetoj në Itali, ka ndodhur shpesh të ballafaqohem me tërmete tronditëse, ndër të cilët ai i Umbrias dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.