back to top
35.5 C
Tirana
E diel, 14 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Don Leonardo

Midis Ironisë dhe Ekstravagancës… – Pikturë e protestë nga Leonardo Voci

Midis Ironisë dhe Ekstravagancës... Pikturë e protestë nga Leonardo Voci *** Fort i nderuar dhe i respektuar hajdut. Ju lutem ma ktheni pronën time... Ik more...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.