Nyjet-Arkivit për » Dita e Muzeumeve «

“Thesare etnografike” i Viktor Gashit, Pasaportë vlerash në shekuj nga Pëllumb Gorrica

Muzeumet e trishta të shpirtit shqiptar nga Jozef Radi 18 Maji asht dita Ndërkombtare e Muzeve dhe Muzeumeve…! Si popull i nji kulture të lashtë, i nji gjuhe tejet të lashtë e të Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook