back to top
18.5 C
Tirana
E enjte, 23 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Dionis Qirxidhi

Mbi poetin Kostandin P. Kavafis (1863-1933) dhe katër poezi të tij – nga Harallamb Fandi

Mbi poetin Kostandin P. Kavafis (1863-1933) nga Harallamb Fandi Përvjetori i një poeti, që më kujtoi kohën kur filluam ta njihnim më mirë poezinë... . Para pak ditësh...

Në magjinë e festivalit në Mantova Dionis Qirzidhi (2006)

Në magjinë e festivalit në Mantova... nga Dionis Qirzidhi Përshëndetje për mikun tim  të mirë Dionisin... Ky shkrim i gjatë por mjaft i ndjerë dhe i pasur...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.