back to top
12.5 C
Tirana
E mërkurë, 17 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Demetrius Fario

Teuta dhe Teutonët – nga Ferdi Memelli

Teuta dhe Teutonët nga Ferdi Memelli Teuta (Τεύτας, Teuta) - Mbretëreshe ilire, ndoshta gruaja e Agronit. Shfaqet për herë të parë në vitin 230 p.K., si...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.