back to top
24.5 C
Tirana
E diel, 19 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Dante Aligeri

Testamenti i Fishtës sipas Lasgush Poradecit dhe një krahasim me Dante Aligerin

Testamenti i Fishtës sipas Lasgush Poradecit dhe një krahasim me Dante Aligerin   “Po vdes. Ju tash keni me mendue për salikim, por edhe kombi ka...

Ditar në frëngjisht i Vilson Blloshmit – (mars – gusht 1974)

Ditar në frëngjisht i Vilson Blloshmit (mars - gusht 1974) Sipas variantit të përkthyer nga hetuesia, marrë nga dosja hetimore. . 11 mars 1974 - Shkova me tren...

Sot gjithçka duartrokitet paksa… Edoardo Sanguineti në një bashkëbisedim

Sot gjithçka duartrokitet paksa... Edoardo Sanguineti në një bashkëbisedim Dhe Sanguineti vazhdon: Në fund të fundit, nëse nuk ekziston perspektiva e fishkëllimit, edhe gëzimi...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.