back to top
24.5 C
Tirana
E diel, 19 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Castrum

Zanafilla e Tiranës vendbanim kalon përmes castrum-it… Bajram Peçi

Zanafilla e Tiranës vendbanim kalon përmes castrum-it dhe mansios romake nga Bajram Peçi Një sprovë që mbetet në kushtet e një hipoteze Orvatja për rindërtimin e...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.