back to top
22.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Burrnesha

Bruno Shllaku: 40 vite punë për Festivalin e Berlinit!

Bruno Shllaku: 40 vite punë për Festivalin e Berlinit! Pak ditë pasi “Burrnesha”, filmi në të cilin ai interpreton u shpall kandidat për Çmimin “Ariu...

“Virgjneshat e Betueme” dhe nji histori e imja me Burrnesha! Jozef Radi

Virgjneshat e betueme të Ballkanit: Me jetue si burrë - nji zgjedhja e lirë e malsoreve nga Daphnee Denis "Virgjneshat e betueme" (ose Burrnesha...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.