Nyjet-Arkivit për » Bujar Meholli «

“E puthura” e Mihal Gramenos, një histori e trishtë dashurie – nga Bujar Meholli

“E puthura” e Mihal Gramenos, një histori e trishtë dashurie nga Bujar Meholli Letërsia shqiptare e Rilindjes, pjesë e së cilës është Mihal Grameno lindi dhe u zhvillua e pandarë nga lëvizja Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook