back to top
28.5 C
Tirana
E shtunë, 18 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Boualem Sansal

Mos keni ngatërruar babain, zoti Hoxha?! – nga Elona Caslli

Mos keni ngatërruar babain, zoti Hoxha?! nga Elona Caslli Në këtë ditë të nxehtë qeshori, ku dielli duket si akuzë qiellore zoti Hoxha, u përballa me...

Mllefi i historisë – Elona Caslli & Boualem Sansal

Mllefi i historisë - Elona Caslli & Boualem Sansal "...Si dielli që nxjerr jashtë tepricën e energjisë me shpёrthime sporadike dhe fantastike, edhe historia hera-herë...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.