back to top
20.5 C
Tirana
E martë, 21 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

"Bilingual Verlag"

Elona Culiq… dhe Libri i saj Fitues… nga Leon Lekaj

Elona Culiq... dhe Libri i saj Fitues Dy fjalë n'Patitullni...  nga Leon Lekaj I falem gjithçkasë dhe të gjithëve që kanë zgjue poezi n’mue atëherë kur... gjithmonë kur... elona...

Tre fituesit e Konkursit “Poezia Shqipe 2014”

Kush asht Elona Çuliq Elona Çuliq, (1986 - Shkodër) Ka studiue fillimisht për piano në shkollën artistike “Prenk Jakova” e ma vonë për gjuhë frënge...

Konkursi “Poezia Shqipe – 2014”

Mbi nji konkurs letërsie dhe nji rregullues genesh… Gjuha asht sekreti ku ruhet tanë sistemi gjenetik i mbijetesës së nji kombi. Kët urtësi e kanë...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.