back to top
23.5 C
Tirana
E diel, 14 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Berzeshta

Largohet nga jeta Eleni Leka – Rodhe – gruaja e poetit të pushkatuar Genc Leka

Largohet nga jeta Eleni Leka - Rodhe... nga Bedri Blloshmi gruaja e poetit të pushkatuar Genc Leka Eleni Rrodhe, e bija e ish deputetit dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.