back to top
29.5 C
Tirana
E mërkurë, 24 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Bernard Tschumi

Jacques Derrida: Dy Birra me meze, ju lutemi! – nga Skender Sherifi

Jacques Derrida: Dy Birra me meze, ju lutemi! nga Skender Sherifi Lindi në Algjeri në 1930 - dhe vdiq në Paris në vitin 2004 Filozofi emblematik, Ylli...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.