back to top
26.5 C
Tirana
E diel, 14 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Beqir Sula

Mandela i Famshëm dhe Mandelët e Pafamshëm të Shqipërisë Lazër Radi

Nelson Mandela i Famshëm... dhe Mandelët e Pafamshëm te Shqipërisë!! nga Lazër Radi (Diskutim mbi librin “Mandelët e Shqipërisë” te Agim Mustës) Në hyrjen e “Arqipelagut Gulak”, Aleksandër Solzhenjcin...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.