back to top
32.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Beqir Caushi

Gjergj Hani, 16 vjeçari – që sfidoi regjimin komunist duke tentuar arratisjen i vetëm (Gazeta Dielli)

Gjergj Hani, 16 vjeçari - që sfidoi regjimin komunist duke tentuar arratisjen i vetëm (Gazeta Dielli) Gjergj Tomor Hani, i persekutuar, i përndjekur, i burgosur dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.