back to top
10.5 C
Tirana
E diel, 21 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Bekimi

Bekimi poezi nga Charles Baudelaire

Kur gjej kohe e merrem me Baudelaire-n nga Jozef Radi Baudelaire asht poet acid... të grryen e të shkatrron dhe as i bahet vonë për...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.