back to top
23.5 C
Tirana
E martë, 18 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Bashkia e Vlorës

28 mars 1997 – si ditë e pendesës dhe e pajtimit – nga Gëzim Zilja

28 mars 1997 - si ditë e pendesës dhe e pajtimit nga Gëzim Zilja Një shkrim që të bën të lotosh, një shkrim tepër realist,...

Kënga labe e manipuluar prej kuqove – nga Sadik Bejko

Kënga labe e manipuluar prej kuqove nga Sadik Bejko Manxhuré leshura tëndë,/ Ke ikur ke lënë vëndë, Kaluar apo në këmbë?/ Kaluar se s’dija vëndë. Fajin ta pati...

Tri Perla të Poezisë Lirike nga Magjiku i Labërisë – Ali Asllani

Tri Perla të Poezisë Lirike nga Magjiku i Labërisë - Ali Asllani Do t'i shtrydh të dy sytë Un' jam un', saksi e vjetër! Lule gjirit që stolisa...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.