back to top
24.5 C
Tirana
E martë, 16 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Bardhosh Gërvalla

Pak rreshta për Poetin Jusuf Gërvalla dhe pak poezi nga Ai

Pak rreshta për Poetin Jusuf Gërvalla dhe pak poezi nga Ai Jusuf Gërvalla lindi në Dubovik të Deçanit me 1 tetor 1945, dhe u vra...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.