back to top
21.5 C
Tirana
E enjte, 20 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Baba Faja Martaneshi

Deri kur me këto metoda të ringjalljes Komuniste… nga Jozef Radi dhe Masakrat në Shqipëri nga Arkivat sekrete britanike

Deri kur me këto metoda të ringjalljes Komuniste... nga Jozef Radi Qyteti i Ballshit, para se të ishte qytet i socializmit dhe i rafinerisë së naftës,...

Grushti i Pandit është për Edin nga Enkel Demi

Grushti i Pandit është për Edin nga Enkel Demi Simboli i grushtit të ngritur lart është shenja e luftës së proletariatit. Ky simbol ka lindur...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.