back to top
9.5 C
Tirana
E premte, 19 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Aurela Gaçe

“Santa Semplicita!” – nga Fatos Lubonja

“Santa Semplicita!” nga Fatos Lubonja Jan Husi, teksa e ngjisnin mbi turrën e druve për ta djegur të gjallë, pasi e kishin zhveshur dhe i kishin...

“Duje” triumfi shqiptar i këngës që do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizion 2023 – nga Albert Vataj

“Duje” triumfi shqiptar i këngës që do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizion 2023 nga Albert Vataj Kënga “Duje” me teksti nga Erjona Rushiti, muzikë,Enis Mullaj, interpretuar nga...

Kur gjeta emrin e Gjyshit, gjeta Rrënjët e mia në Perëndim

Kur gjeta emrin e Gjyshit... gjeta Rrënjet tona në Perëndim... Intervistë me publicisten dhe poeten e Këze Kozeta Zylo Novruz Xh. Shehu (Nacional 30 korrik...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.