back to top
20.5 C
Tirana
E martë, 21 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Atalanta Pasko

Varri i Fshehtë nga Petraq Kolevica – Nji libër i ri i shtëpisë Botuese M. Kuteli

Varri i Fshehtë nga Petraq Kolevica Nji libër i ri i shtëpisë Botuese M. Kuteli Një libër për të kuptuar mirë atë që ndodhi në Shqipëri...

Pavarësia e Kosovës 17 shkurt 2008 – nga Atalanta Pasko

Pavarësia e Kosovës 17 shkurt 2008 Gezuar miq të dashur, kudo që ndodheni! nga Atalanta Pasko Festë e madhe për gjithë shqiptarinë. Megjithëse këtej, në Shqipërinë...

Kur Parku Rinia, të bëhet “më i gjelbër nga ç’ishte” – nga Atalanta Pasko

Kur Parku Rinia, të bëhet “më i gjelbër nga ç'ishte”* nga Atalanta Pasko Me çmim ose pa çmim për “performancë financiare”, duket qartë se Tirana ka...

Rizai… – nga Meri Lalaj

Rizai... nga Meri Lalaj (Në përvjetorin e vdekjes së Riza Alizotit) Sa e dhimbshme dhe e padrejtë, ngjarja që e ke shkruar kaq bukur, Meri! E...

“Testamenti shpirtëror” i Mitrush Kutelit nga Klodi Stralla

"Testamenti shpirtëror" i Mitrush Kutelit nga Klodi Stralla Një “Specie” në zhdukje... Këto ditë fillimviti, duke pasur pak me tepër kohë te lire, po lexoja diçka...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.