back to top
22.5 C
Tirana
E hënë, 17 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Asim Vokshi

Mallkimi dhe Kosova – Fjala e shkrimtarit Petro Marko

Mallkimi dhe Kosova Fjala e shkrimtarit Petro Marko Ëndrra ime për të vajtur qoftë edhe një herë të vetme në Kosovë,ku më respektojnë si shkrimtar e...

Testamenti Publik i Akademik Esat Stavilecit

Vdekja merr nji nga figurat më të nderuara të Drejtësisë shqiptare Profesor Esat Stavileci (11 korrik 1942 - 15 gusht 2015) Akademia e Shkencave dhe e...

Heroi i Harruar Lucë Nishi – Dedvukaj… nga Ilir Seci

Heroi i Harruar Lucë Nishi - Dedvukaj... dhe nji analogji e paradokseve shqiptare* nga Ilir Seci Njiky Burrë në kët foto ështe, Lucë Nishi, nip i Dedë...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.