back to top
23.5 C
Tirana
E martë, 18 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

“Asaman o moj Bakushe”

Robert Prifti – tepër i thjeshtë në madhështinë dhe heshtjen e tij…* një vështrim retrospektiv i një biri për babanë – Edgar Prifti

Robert Prifti: i thjeshtë në madhështinë dhe heshtjen e tij një vështrim retrospektiv i një biri për babanë - Edgar Prifti* Një nga pengjet e mia...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.