back to top
30.5 C
Tirana
E diel, 21 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Artisti

Artist modest dhe i mrekullueshëm… nga Raimonda Moisiu – Esse In Memoriam të Françesk Radit

Artist modest dhe i mrekullueshëm... nga Raimonda Moisiu Esse-In Memoriam të Françesk Radit   Françesk Radi ishte njeri i përzemërt, fisnik dhe tejet modest, talent me shpirtin e...

Maria Callas (1923-1977) Artisti

Nuk jam nji engjëll dhe as pretendoj të jem. Nuk ban pjesë te rolet e mia. Po ama nuk jam as djall. Jam nji...

Të gjithë njerëzit artista nga Lazër Radi (1937)

Të gjithë njerëzit artista nga Lazër Radi (1937) Lexues i dashtun, mos u zemro dhe mos më dëno aq randë për kët epitet t’arsyeshëm që...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.