back to top
23.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Arkeologjia

Treva e Tiranës – jashtë vëmendjes së arkeologjisë – nga Ndoc Selimi

Treva e Tiranës - jashtë vëmendjes së arkeologjisë nga Ndoc Selimi Pse ky mosinteresim qysh nga paslufta e Dytë Botërore e deri sot? Janë bërë gërmime...

Ilirjan Gjika: Çiriaku i Ankonës, agjent apo arkeolog!?

Çiriaku i Ankonës, agjent apo arkeolog!? nga Ilirjan Gjika Në historinë e arkeologjisë shqiptare njihet si eksploratori i parë i antikitetit një figurë e çuditshme dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.