back to top
23.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Ardian Fullani

Reforma në drejtësi… nga Ilir Hashorva

Reforma në drejtësi... nga Ilir Hashorva Kush dominon drejtësinë, dominon pushtetin... Në mitologjinë fetare, në mënyrë metaforike, është treguar dëshira dhe shpresa e njeriut për një të...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.