back to top
20.5 C
Tirana
E martë, 18 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Arben Morina

Kur përpiqesha me i hapë rrugë artit tim… kujtime nga Arben Morina

Kur përpiqesha me i hapë rrugë artit tim...* kujtime nga Arben Morina Ishte viti 1992, ndodhesha në München (Mynih) të Gjermanisë, në një qendër kulturore të...

Kushtim Xhelal Koprenckës së pushkatuar… Avni Delvina

Kushtim Xhelal Koprenckës së pushkatuar... nga Avni Delvina Në grafikë është paraqitur një portret i Xhelal Koprenckës... cigaret e tij.... dhe në pjesën e lartme,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.